از قربان تا غدیر

تخفیف

40%
عشق موروثی

عشق و علاقه به پیشه میهمان نوازی و خدمات به صورت موروثی به بنیان گذاران برند گروه هتل های اسکان، ارث رسیده است. پدربزرگ، مالک یکی از اولین مسافرخانه های شهر قزوین، معروف به "مسافرخانه مرکزی" در خیابان مولوی، یکی از مناطق مرکزی و تاریخی قزوین بود.

پدر، موسس مسافرخانه آشوری در خیابان قزوین در شهر تهران، مسافرخانه و چلوکبابی شقایق در میدان امام خمینی (ره) شهر تهران و همچنین در حدود 12 سال نایب رئیس اتحادیه مهمانپذیر های تهران بود.

فرزندان پس از سال ها تجربه در عرصه صنعت گردشگری و هتلداری و مدیریت هتل هایی همانند؛ البرز در قزوین، ایرانشهر و امید در تهران، تصمیم به تاسیس شرکت ساخت هتل های خاطره خوش با کاربری اقامتی، ورزشی و توریستی گرفتند.

شرکت ساخت هتل های خاطره خوش و برند اسکان

شرکت ساخت هتل های خاطره خوش با کاربری اقامتی، ورزشی و توریستی به صورت سهامی خاص و به دست برادران فرخ مهر به ریاست و مدیریت عاملی محمد علی فرخ مهر که دو دوره به عنوان دبیر و نایب رئیس هیئت مدیره اتحادیه و بیش از سه دوره به عنوان ریاست اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران در حال فعالیت هستند، تاسیس شد.

پس از راه اندازی شرکت و در سال 1378 مجموعه تفریحی و ورزشی شار که شامل باشگاه بیلیارد (اسنوکر و ایت بال)، کافی شاپ و رستوران فرانسوی با معماری و محیط بسیار زیبا و چشم نواز واقع در خیابان الوند افتتاح و به بهره برداری رسید. همچنین شرکت امتیاز واردات انحصاری میزهای رایلی انگلیس را دریافت کرد. این مجموعه با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم، دوست داران ورزش بیلیارد و جمعی از بازیگران و ورزشکاران مطرح کشور رو به رو شد.

سپس در سال 1386، شرکت اقدام به خریداری و بازسازی هتل فرصت واقع در خیابان شهید موسوی منطبق با استانداردهای روز جهان و معماری جذاب نمود تا به طور رسمی فعالیت های هتلداری و برند گروه هتل های اسکان در شالوده اقدامات اصلی این شرکت قرار گیرد. سرانجام هتل سه ستاره اسکان فرصت افتتاح گردید.

پس از ده سال، شرکت اقدام به تخریب مجموعه ورزشی و تفریحی شار و تبدیل آن به هتل چهار ستاره اسکان الوند نمود. در نهایت پس از تلاش ها و چالش های فراوان، پروژه هتل اسکان الوند به پایان رسید و در شهریور ماه سال 1393 به صورت رسمی افتتاح گردید.

 اکنون برند گروه هتل های اسکان با سیستمی کاملا یکپارچه، پرسنلی آموزش دیده، مدیرانی با تجربه و استاندارد های به روز توانسته با میهمانان و شرکای تجاری خود تعاملات سازنده ای برقرار نموده و افق های باشکوهی با تکیه بر رضایت آنان ترسیم نماید.